1 березня 2021 відбулась презентація чотирьох компетентнісно-орієнтованих навчальних програм для спеціалістів у сфері енергоефективності

1 березня 2021 р. ГО «Школа енергоефективності» організувала презентацію чотирьох компетентнісно-орієнтованих навчальних програм у сфері енергоефективності для бізнес-партнерів.

1 березня 2021 р. бізнес-партнерам були презентовані чотири компетентнісно-орієнтовані навчальні програми для спеціалістів у сфері енергоефективності за напрямками:

  • Утеплення фасадів
  • Монтаж вікон
  • Термоізоляція труб
  • Утеплення пласких покрівель
 
Програми були розроблені у 2020 році в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» і тепер будуть впроваджуватись в навчальних процес професійно-технічних навчальних закладів (ПТО).

З вітальним словом виступили Данія Кріг, лідерка компоненту «Професійні кваліфікації у сфері енергоефективності» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (2020-2025), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Наталія Олійник, експертка з розробки навчальних програм та представниця Національної академії державного управління при Президентові України, ознайомила з трьома професійними (сертифікатними) програмами за напрямками «Монтаж вікон», «Термоізоляція труб» та «Утеплення пласких покрівель».

Вадим Литвин, експерт з розробки навчальних програм, представник Асоціації енергоаудиторів України, розказав, як формувати кваліфікацію робітників та майстрів у сфері будівництва з технічної точки зору та презентував навчальні матеріали трьох навчальних програм, розміщені на платформі Moodle.

Андрій Ізовіта, експерт з розробки навчальних програм, та представник Міжнародної Фундації Розвитку, представив навчальний курс «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» з професії «Монтажник систем утеплення будівель».

Позитивний досвід імплементації навчальних програм та співпраці з бізнесом презентували Євген Юрченко та Вікторія Гранкіна – представники Енерго-Інноваційних Хабів в місті Дніпро та Харків.

Підвела підсумки заходу та окреслила наступні кроки Ірина Юр’єва, координаторка компоненту «Професійні кваліфікації у сфері енергоефективності» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (2020-2025), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Презентації спікерів розміщено за посиланням.

Посібник «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» за посиланням.

В заході взяли участь більше 50-ти представників компаній-виробників обладнання та  матеріалів і представників сфери освіти.

Віримо, що даний захід стане початком плідної співпраці закладів ПТО та бізнес-партнерів. Адже тільки така співпраця дозволить готувати фахівців, знання та навички яких дійсно відповідають вимогам часу.

Запрошуємо доєднатись до нас у соц. мережах, щоб слідкувати за анонсами наступних подій:

@EnInHub
@EnergyInHub
@eee.project
@Energy Innovation Hub

Recent News

News Archive