4 лютого 2021 відбулась конференція «Мій вибір ‒ енергоефективність: європейські освітні програми вже в Україні»

Конференція стала стартовим заходом проєкту «Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності», що реалізується ГО «Школа енергоефективності».

Проєкт реалізується в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективност в Україні» (2020-2025), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Мета конференції:

  • Підвищити обізнаність про програму популяризації та просування інноваційних програм з енергоефективності серед студентів та спеціалістів у галузі енергоефективності.
  • Започаткувати процес обміну досвідом зі стейкхолдерами в рамках розробки та аналізу нових навчальних програм в галузі енергоефективності.
  • Сприяти залученню бізнес-партнерів проєкту до участі в розробці та аналізі нових навчальних програм в галузі енергоефективності.

З вітальною промовою виступили:

Кюльхайм Рікардо, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH;
Шумік Ірина, Міністерство освіти і науки України;
Петрунін Дмитро, Міністерство розвитку громад та територій України;
Акімова Людмила, Національне Агентство Кваліфікації;
Гудзь Ірина, Заступник Новоград-Волинського міського голови.

В рамках першої сесії конференції:

були презентовані результати напрацювань минулого року, а також окреслені мета та напрямки роботи в рамках нового проєкту «Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності» в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні».

Юр’єва Ірина, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, в рамках своєї презентації розповіла про результати компоненту «Професійної кваліфікації» проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні».

Лісовик Анастасія, ГО «Школа енергоефективності», презентувала результати проєкту «Енерго-інноваційний хаб – платформа для підготовки кваліфікованих фахівців для сфери енергоефективності».

Кріг Данія, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, презентувала новий компонент проєкту GIZ «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні».

Лісовик Вячеслав, ГО «Школа енергоефективності», – новий проєкт «Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності».

В рамках другої сесії конференції:

учасники мали змогу ознайомитися з результатами двох ґрунтовних досліджень та послухати виступи бізнес-партнерів проєкту.

Бухалова Наталія, UMG, презентувала результати дослідження «Гендерний та кар’єрний профіль у професійному самовизначенні в галузі ЕЕ».

Ізовіта Андрій, Міжнародна фундація розвитку, розповід детально про результати дослідження «Оцінка потреб у професійному навчанні, підвищенні кваліфікації та безперервній освіті у сфері енергоефективності».

Своїм досвідом та планами співпраці з закладами освіти в рамках нового проєкту поділилися представники бізнесу:

Кузін Микола, компанія «Данфосс»
Пасько Микола, компанія «Хенкель Баутехнік»
Біленко Олексій, компанія «Рехау»

Протягом всієї конференції учасники мали змогу задавати питання. Після завершення виступів була проведена сесія питаннь-відповідей, під час якої спікери надами відповіді на всі питання учасників.

322 перегляди трансляції на YouTube в день конференції лише підтверджують актуальність теми для представників навчальних закладів, органів місцевого самоврядування та бізнесу.

Тож запрошуємо доєднатись до нас у соц. мережах, щоб слідкувати за анонсами наступних подій:

@EnInHub
@EnergyInHub
@eee.project
@Energy Innovation Hub

Recent News

News Archive