Увага, конкурс!

Гарний день, щоб відчути себе тележурналістом і створити сюжет про свій дім!

Почався учбовий рік, але навчання ще не захопило всі наші подумки і весь час. Пропонуємо старшокласникам і студентам на кілька днів зануритися у журналістське розслідування, щоб розібратися у темі енергоефективності і розповісти своїм батькам і всій країні про те, як забезпечити тепло у домі,  як можна економити на теплі у багатоповерхівці, і як приймаються колективні рішення мешканцями дому.

Ці три теми – три номінації конкурсу «Тепло у моєму домі», який організовують телеканали СТБ, Новий, ICTV при підтримці програми IFC «Енергоефективність у житловому секторі України» Світового банку.

Всі умови і приклад конкурсної роботи викладені на сайті http://doctorhata.org. До 1 листопада 2015 оргкомітет чекає від молоді невеличкі відеосюжети на одну із вищевказаних тем.

31 серпня відбувся вебінар «Мій дім: три головні кроки до тепла та економії» для учасників конкурсу і журналістів, які пишуть на тему енергоефективності. В’ячеслав Лісовик, голова правління ГО «Школа енергоефективності», просто і стисло розкрив теми конкурсу «Тепло у моєму домі. Секретні матеріали» (див. відео тут https://youtu.be/zJw1t7YDTnw). А один з конкурсантів, – Артур Анопольский – який вже зняв свій сюжет, розказав, як він готувався, знімав та здійснював постпродакшен свого сюжету (див. відео тут https://youtu.be/Q7A710x3Srw).

Всі, хто візьме участь у створенні конкурсної роботи, отримає Диплом учасника конкурсу «Тепло у моєму домі», який згодиться у майбутній кар’єрі. Також будуть спеціальні призи – флешки, футболки, інше. На  абсолютного переможця у кожній з трьох номінацій очікує  Великий Приз на вибір –  або занурення на два тижні за лаштунки великого телебачення, на «кухню» популярних телевізійних проектів (поїздка повністю оплачується організаторами), або грошова винагорода (від 7 до 21 тисячі гривень на переможну команду). Настав час розібратися у темі енергоефективності!

Ці знання, як і враження від отриманого призу, –  на все життя!

Recent News

News Archive