Енергоменеджеру

Посібник Енергоменеджера

Це керівництво орієнтовано на працівників центральних органів виконавчої влади, які приймають рішення, та орієнтовані на подальший розвиток, поглиблення здобутих знань у сфері енергоефективності. Керівництво органу знайде в ньому дієві інструменти заощадження коштів та прозорого бюджетного прогнозування.

В основу покладені знання, досвід та приклади передових експертів сфери. Враховані результати обговорень та рекомендації проведених навчань в рамках проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні». Також роз’яснено процес впровадження енергетичного менеджменту в центральних органах виконавчої влади, окреслено діяльність енергоменеджера та передумови забезпечення системного запровадження заходів з енергоефективності.

Автори сподіваються, що дане керівництво стане путівником при розробці стратегічних документів з енергетичної політики, впровадження організаційних та технічних заходів центральними органами виконавчої влади. Дозволить їм розробити власні політики підвищення енергоефективності, які сприятимуть сталому розвитку та зменшать негативний вплив на довкілля через нераціональне споживання енергетичних ресурсів у громадських будівлях.

Громадська Організація
“Школа енергоефективності”

Відео тижня
Facebook сторінка