Регіональний семінар GIZ в Тернополі

11 грудня 2018 р. в м. Тернополі відбувся черговий регіональний семінар «Енергоефективність на підприємствах: нові виклики, нові можливості» в рамках проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

Захід відвідали представники місцевих виробничих підприємств та органів самоврядування.

Тамара Буренко (Держенергоефективності) ознайомила учасників із державною політикою у сфері енергоефективності та енергозбереження.

Своїм досвідом в енергомодернізації та планами діяльності на майбутнє поділився представник ПрАТ «Тернопільський Молокозавод» (ТМ «Молокія»).

Експерт GIZ Вадим Литвин розповів про техніко-економічні аспекти енергоефективної модернізації підприємств молочної, хлібопекарської, машинобудівної галузей та виробництва неметалевих будівельних матеріалів.

Про джерела фінансування впровадження енергоефективних заходів на малих та середніх підприємствах учасники дізналися від представників Німецько-українського фонду (Онуфрійчук Наталії) та Європейського банку реконструкції та розвитку (Халілова Тимура).

Із доповіддю про місцеві програми підтримки бізнесу та про стан розвитку місцевої промисловості виступили представники Тернопільської міської ради та Тернопільської ОДА.

Отже, відбулося налагодження діалогу та співробітництва між місцевою владою та підприємствами на тему енергоефективності, сприяння подальшій співпраці у розробці регіональних та місцевих програм сталого економічного розвитку.

Recent News

News Archive