Програма тренінгів GIZ для представників ЦОВВ

5 та 7 грудня 2018 р. в рамках проекту GIZ «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» було проведено перший модуль програми тренінгів «Підвищення спроможності національних інституцій щодо ефективного впровадження процесу реформ у сфері енергоефективності» для перших двох груп.

Головною метою Програми тренінгів є підвищення обізнаності посадових осіб центральних органів виконавчої влади щодо впровадження систем енергоменеджменту та енергомоніторингу, ефективної експлуатації установ державного фонду, задля забезпечення раціонального використання енергії, що у свою чергу сприятиме подальшому поширенню набутого досвіду та практик.

Основне завдання програми тренінгів полягає у створенні ефективної структури в ЦОВВ, яка здатна збирати та аналізувати інформацію про потенціал енергозбереження, планувати технічні та організаційні рішення, здійснювати ефективну експлуатацію установ, утримання яких здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

Подальша реалізація в будівлях держаних органів заходів з підвищення енергоефективності, скорочення енергоспоживання і зменшення викидів парникових газів дозволить використати провідну роль центральних органів виконавчої влади та поширити набутий досвід з енергоефективної експлуатації будівель, раціонального споживання енергетичних ресурсів, використання відновлювальних джерел енергії, скорочення шкідливих викидів тощо.

Оскільки тренінг проходив у «Центрі управління енергоефективністю», учасники мали можливість не тільки обговорювати із тренерами Погорєловою Вікторією та Марусичем Дмитром гострі питання, а ще й ознайомитись з реальними зразками систем та обладнання для впровадження енергоефективних заходів.

Recent News

News Archive