Проєкт "програма популяризації та сприяння впровадженню інноваційних навчальних програм для підвищення кваліфікації в галузі енергоефективності"

Проєкт "Програма популяризації та сприяння впровадженню інноваційних навчальних програм для підвищення кваліфікації в галузі енергоефективності"

ГО «Школа енергоефективності» розпочинає реалізацію проєкту «Програма популяризації та сприяння впровадженню інноваційних навчальних програм для підвищення кваліфікацій в галузі енергоефективності».

Проєкт здійснюється в рамках компоненту «Професійні кваліфікації у сфері енергоефективності» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (2020-2025), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Мета проєкту

01

Надання можливості фахівцям будівельних спеціальностей опанувати сучасні енергоефективні технології та отримати практичні навички для підвищення їх конкурентоздатності та рівня енергоефективності в Україні.

Основні завдання

02

Розробити та впровадити програму по просуванню і популяризації інноваційних навчальних програм з підвищення професійної кваліфікації в галузі енергоефективності.

Сприяти впровадженню нових навчальних програм в освітній процес і популяризувати професійні кваліфікації в області енергоефективності.

Цільові аудиторії

03

Бізнес

Органи місцевого самоврядування

Учні та викладачі ВНЗ, ПТО, ЗОШ

Енерго-Інноваційні Хаби, вже створені на базі провідних вищих навчальних закладів України, відібраних на конкурсній основі:

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова

Переваги співпраці​

Як показує світовий досвід, найбільш ефективним способом вирішення проблеми підготовки фахівців, знання та навички яких дійсно відповідають вимогам часу, є партнерство бізнесу і сфери освіти.

Бізнес отримує фахівців з необхідними професійними навичками, навчальний заклад – працевлаштування своїх випускників та залучання студентів до нових навчальних програм в напрямку енергоефективних технологій з реальними кар’єрними перспективами. А студенти – сучасну освіту та працевлаштування.

Долучившись до проєкту та пройшовши навчання, спеціалісти будуть ознайомлені з новітніми методами будівництва європейського стандарту і зможуть надавати послуги на абсолютно новому рівні. Знайдуть нові сучасні компетенції в сфері енергоефективності в будівельній сфері і стануть більш затребуваними серед роботодавців.

Бізнес-партнери, які вже долучилися до проєкту

Бізнес-партнери проєкту – провідні компанії на українському ринку. Разом з Енерго-Інноваційними Хабами вони докладають своїх зусиль заради того, щоб завтра отримати видатних молодих фахівців, готових змінювати світ.

Caparol Україна – високоякісні фарби, декоративні матеріали, системи утеплення.

Henkel – світовий лідер у створенні інновацій, провідних брендів та технологій у трьох бізнес-напрямках: «Клейові технології», «Косметичні Засоби» та «Засоби для прання та догляду за оселею».

HERZ Україна – енергоефективні інженерні системи з Австрії: опалення, охолодопостачання, водопостачання.

REHAU Ukraine – віконні системи – розробка системних рішень для світлопрозорих конструкцій, внутрішніх та зовнішніх інженерних комунікацій.

VEKA Ukraine – дочірня компанія VEKA AG – одного зі світових лідерів у галузі розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, а також відкидних і рольставен.

Viessmann – один з провідних міжнародних виробників опалювальних, холодильних та кліматичних систем.

Стати партнером проєкту

В разі зацікавленості у співпраці по даному проєкту, звертайтеся до Координатора проєкту від ГО «Школа енергоефективності»

Анастасія Лісовик

е-mail: alisovyk@see.org.ua

тел.: +380 (044) 228 87 26, +380 (097) 882 42 74

 

Громадська Організація
“Школа енергоефективності”

Відео тижня
Facebook сторінка