Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності

ГО «Школа енергоефективності» розпочинає реалізацію проєкту «Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності».

Проєкт здійснюється в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (2020-2025), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини.

Основні завдання

01

Розробити та впровадити програму по просуванню і популяризації інноваційних навчальних програм з підвищення професійної кваліфікації в галузі енергоефективності.

Сприяти впровадженню нових навчальних програм в освітній процес і популяризувати професійні кваліфікації в області енергоефективності.

Цільові аудиторії

02

Бізнес

Органи місцевого самоврядування

Учні та викладачі ЗВО, ЗПТО, ЗОШ

Енерго-Інноваційні Хаби, вже створені на базі провідних вищих навчальних закладів України, відібраних на конкурсній основі:

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова

Переваги співпраці​

Як показує світовий досвід, найбільш ефективним способом вирішення проблеми підготовки фахівців, знання та навички яких дійсно відповідають вимогам часу, є партнерство бізнесу і сфери освіти.

Бізнес отримує фахівців з необхідними професійними навичками, навчальний заклад – працевлаштування своїх випускників та залучання студентів до нових навчальних програм в напрямку енергоефективних технологій з реальними кар’єрними перспективами. А студенти – сучасну освіту та працевлаштування.

Долучившись до проєкту та пройшовши навчання, спеціалісти будуть ознайомлені з новітніми методами будівництва європейського стандарту і зможуть надавати послуги на абсолютно новому рівні. Знайдуть нові сучасні компетенції в сфері енергоефективності в будівельній сфері і стануть більш затребуваними серед роботодавців.

Бізнес-партнери, які вже долучилися до проєкту

Бізнес-партнери проєкту – провідні компанії на українському ринку. Разом з Енерго-Інноваційними Хабами вони докладають своїх зусиль заради того, щоб завтра отримати видатних молодих фахівців, готових змінювати світ.

Caparol Україна – високоякісні фарби, декоративні матеріали, системи утеплення.

Henkel – інновації, бренди та технології у напрямках клейових технологій, косметичних засобів, засобів для прання та догляду за оселею.

HERZ Україна – енергоефективні інженерні системи: опалення, холодопостачання, водопостачання.

REHAU Україна – системні рішення для світлопрозорих конструкцій, внутрішніх та зовнішніх інженерних комунікацій.

VEKA Україна – віконні і дверні системи з високоякісного пластику, а також відкидні і рольставні.

Viessmann – опалювальні, холодильні та кліматичні системи.

Danfoss Україна – енергоефективні рішення: системи тепло- та холодопостачання, привідна автоматика, гідравлічна техніка тощо.

Bauder – гідроізоляційні матеріали для плоских та скатних дахів, матеріали для виконання рішень з озеленення покрівлі та технічної теплоізоляції.

Стати партнером проєкту

В разі зацікавленості у співпраці по даному проєкту, звертайтеся до Координатора проєкту від ГО «Школа енергоефективності»

Анастасія Лісовик

е-mail: alisovyk@see.org.ua

тел.: +380 (067) 767 15 99

 

Громадська Організація
“Школа енергоефективності”

Відео тижня
Facebook сторінка