Набір на 4-денні онлайн-вебінари «Енергоаудит та енергоменеджмент у лікарнях»

Проводимо набір на 4-денні онлайн-вебінари «Енергоаудит та енергоменеджмент у лікарнях», що реалізуються ГО «Школа енергоефективності» за сприяння Проєкту «Енергоефективність у громадах II»

Увага!

Проводимо набір на 4-денні онлайн-вебінари «Енергоаудит та енергоменеджмент у лікарнях», що реалізуються ГО «Школа енергоефективності» за сприяння Проєкту «Енергоефективність у громадах II», що впроваджується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Навчаємо учасників методам скорочення енергоспоживання у медичних закладах за рахунок впровадження енергетичного менеджменту та енергоефективних заходів тепер дистанційно!

4- денні вебінари заплановані за наступним графіком:

Північний регіон (Житомирська, Київська, Сумська, Чернігівська, Черкаська, Хмельницька та Вінницька області)

26 – 29 травня 2020

09 – 12 червня 2020

Східний регіон (Харківська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська та Полтавська області)

02 – 05 червня 2020      

16 – 19 червня 2020

 

До участі запрошуємо:

  • Представників закладів охорони здоров’я місцевого підпорядкування (міські лікарні), які відповідають за ефективне споживання паливно-енергетичних ресурсів;
  • Фахівців сектору охорони здоров’я органів місцевої влади та місцевого самоврядування, які відповідають за ефективне споживання паливно-енергетичних ресурсів у закладах охорони здоров’я;
  • Представників Міністерства розвитку громад та територій України та Державної агенції з енергоефективності та енергозбереження України.

 

Примітка: від однієї організації можуть взяти участь не більше 2 осіб, які раніше не брали участі в аналогічних тренінгах у рамках проєкту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях». Посилання на приєднання до вебінару отримають лише відібрані учасники після підтвердження участі.

Реєстрація за посиланням

Після завершення курсу учасники отримають сертифікат.

В разі вики звернутись до менеджера проєкту ГО «Школа енергоефективності» Тетяни Конченко за телефоном +380 095 483 28 72, або email: tkonchenko@see.org.ua

Recent News

News Archive