Розпочинаємо реалізацію проєкту «Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності»

ГО «Школа енергоефективності» розпочинає реалізацію проєкту «Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності».

В умовах динамічного технологічного розвитку та постійно зростаючих вимог до енергоефективності зростає попит на технічних фахівців, що володіють новітніми технологіями та можуть впроваджувати їх на практиці. В Україні особливо гостро відчувається дефіцит таких спеціалістів в енергетичній та будівельній галузях. Щоб ефективно впроваджувати реформи в сфері енергоефективності необхідні не  лише сучасні технології і матеріали, але і знання та досвід кваліфікованих фахівців. На жаль, інфраструктура освіти в цьому секторі є дуже нерозвиненою і перешкоджає швидкому успіху реформування сфери енергоефективності.

Для вирішення цієї проблеми ГО «Школа енергоефективності» розпочинає реалізацію проєкту «Популяризація професій та освіти у сфері енергоефективності» в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (2020-2025), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Завдання:

  • Розробити та впровадити програму по просуванню і популяризації інноваційних навчальних програм з підвищення професійної кваліфікації в галузі енергоефективності.
  • Сприяти впровадженню нових навчальних програм в освітній процес і популяризувати професійні кваліфікації в області енергоефективності.

Цільова аудиторія:

  1. Бізнес.
  2. Органи місцевого самоврядування.
  3. Учні та викладачі ЗВО, ЗПТО, ЗОШ.
  4. Енерго-Інноваційні Хаби, вже створені на базі провідних вищих навчальних закладів України, відібраних на конкурсній основі, а саме:
  • Чернівці – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
  • Дніпро – Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
  • Харків – Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова

Переваги співпраці:

Як показує світовий досвід, найбільш ефективним способом вирішення проблеми підготовки фахівців, знання та навички яких дійсно відповідають вимогам часу, є партнерство бізнесу і сфери освіти.

Бізнес отримує фахівців з необхідними професійними навичками, навчальний заклад – працевлаштування своїх випускників та залучання студентів до нових навчальних програм в напрямку енергоефективних технологій з реальними кар’єрними перспективами. А студенти – сучасну освіту та працевлаштування.

Долучившись до проєкту та пройшовши навчання, спеціалісти будуть ознайомлені з новітніми методами будівництва європейського стандарту і зможуть надавати послуги на абсолютно новому рівні. Знайдуть нові сучасні компетенції в сфері енергоефективності в будівельній сфері і стануть більш затребуваними серед роботодавців.

Бізнес-партнери, які вже долучилися до проєкту:

Бізнес-партнери проєкту – провідні компанії на українському ринку. Разом з Енерго-Інноваційними Хабами вони докладають своїх зусиль заради того, щоб завтра отримати видатних молодих фахівців, готових змінювати світ.

Bauder – гідроізоляційні матеріали для плоских та скатних дахів, матеріали для виконання рішень з озеленення покрівлі та технічної теплоізоляції.

Caparol Україна – високоякісні фарби, декоративні матеріали, системи утеплення.

Danfoss Україна – енергоефективні рішення: системи тепло- та холодопостачання, привідна автоматика, гідравлічна техніка тощо.

Henkel – інновації, бренди та технології у напрямках клейових технологій, косметичних засобів, засобів для прання та догляду за оселею.

HERZ Україна – енергоефективні інженерні системи: опалення, холодопостачання, водопостачання.

REHAU Україна – системні рішення для світлопрозорих конструкцій, внутрішніх та зовнішніх інженерних комунікацій.

VEKA Україна – віконні і дверні системи з високоякісного пластику, а також відкидні і рольставні.

Viessmann – опалювальні, холодильні та кліматичні системи.

Як стати партнером проєкту:

У разі зацікавленості у співпраці по даному проєкту, просимо звертатися до Координатора проєкту від ГО «Школа енергоефективності» Анастасії Лісовик, е-mail: office@see.org.ua,  тел.: +380 (044) 228 87 26, +380 (067) 767 15 99

Recent News

News Archive