Перша Всеукраїнська конференція «Енергоефективність та енергозбереження в освітніх закладах: нові виклики та можливості», м. Київ

4-5 листопада 2015 року у приміщені Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки України (м. Київ, вул. Вишгородська, 19) відбудеться перша Всеукраїнська конференція «Енергоефективність та енергозбереження в освітніх закладах: нові виклики та можливості».

Організаторами заходу виступають Міністерство освіти і науки України, громадська організація «Школа енергоефективності» та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

У роботі конференції братимуть участь представники державної влади, експерти профільних вітчизняних та міжнародних підприємств і організацій.

Учасники конференції, а серед них заступники керівників департаментів (управлінь) освіти і науки міських, районних та обласних державних адміністрацій, відповідальні за ефективне споживання енергоресурсів, керівники навчальних закладів, матимуть можливість обмінятися досвідом, обговорити державну політику та проблемні питання у сфері енергоефективності та енергозбереження в бюджетних установах. Особливу увагу буде приділено фінансовим, технічним, економічним та організаційно-правовим аспектам впровадження енергоефективних проектів у освітніх закладах, а також практичним рекомендаціям щодо залучення їх фінансування в рамках Державного фонду регіонального розвитку, програми державної підтримки енергоефективності, кредитних програм вітчизняних та міжнародних фінансових інституцій та проектів міжнародної технічної допомоги.

За додатковою інформацією прохання звертатися за електронною адресою office@see.org.ua або за телефоном + 38 044 22 88 276.

Recent News

News Archive