На шляху до сталого розвитку та енергоефективності разом з USAID

Недостатній рівень професійної кваліфікації енергоменеджерів муніципалітетів або ж взагалі їх відсутність – один із основних бар’єрів, що перешкоджає українським містам успішно рухатись в бік сталого розвитку та енергоефективності. Питання щодо потреби підвищення рівня професійної підготовки відповідних спеціалістів для подальшого удосконалення функціонування систем енергетичного менеджменту у містах, у тому числі і за рахунок залучення ресурсів, що надаються проектами міжнародної технічної допомоги, обговорили під час зустрічі представники НГО «Школа енергоефективності» та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Враховуючи багаторічний успішний досвід USAID з впровадження енергоефективних проектів, сторони окреслили можливості залучення відповідних експертів до розробки та реалізації програм професійно-технічної підготовки енергоменеджерів для кожного міста, що будуть володіти всебічними знаннями нормативно-правового, законодавчого,фінансово-економічного та технічного характеру.
За результатами зустрічі досягнуто домовленості про надання підтримки з боку USAID у подальшій розробці необхідного підґрунтя для успішного функціонування таких програм.
Довідка
Зі сторони USAID в зустрічі взяли участь, Андрій Нестеренко, старший спеціаліст з енергетики та Муніципальних Фінансів, Сукру Богут, старший радник з питань енергетики відділу економічного зростання та Луіс Веласкес, спеціаліст з питань енергетики.

Recent News

News Archive